Компанія

Компанія ПрАТ «Укренерготранс» э одним з найбільших в Україні експедиторів та операторів приватних залізничних вагонів. У своїй роботі ми використовуємо оптимальні логістичні схеми, гарантуємо надійність та якість послуг, що надаються. Основний принцип роботи підприємства - комплексна організація доставки вантажу клієнта від пункту навантаження до пункту призначення найбільш доцільним шляхом, з використанням максимально оптимізованої, високотехнологічної і чітко вибудованої структури доставки вантажів.

Основний офіс ПрАТ «Укренерготранс» розташований в місті Дніпро. Наші регіональні представництва є в м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Ужгород. Нашим клієнтам ми надаємо інформацію про умови транспортно-експедиторського обслуговування, правила перевезення вантажів. Консультуємо з питань оптимізації транспортних витрат та оформлення транспортних документів відповідно до вимог чинного законодавства. ПрАТ «Укренерготранс» володіє власним диспетчерським центром, що дозволяє організувати якісне надання послуг з експедирування вантажів територією України та експортно-імпортних перевезень вантажів.

Наші фахівці оперативно розрахують вартість перевезення вантажів, з урахуванням інтересів клієнта та проконсультують з питань транспортно-експедиторського обслуговування